O Nas

Home – O Nas

Strategia

Określenie strategii SEO to najważniejszy krok.

Kompleksowe działania

Maksymalizujemy efektywność poprzez działania z stroną klienta, treściami i link buildingiem.

Cześć! Jesteśmy LINK BRAIN.

Kim jest idealny specjalista SEO? Nie sposób wymienić wszystkich umiejętności, jakimi taka osoba musiałaby się odznaczać. Informatyk, analityk, marketer, content manager, bloger, czy specjalista social media – wachlarz zdolności musiałby być przeogromny, tak więc nawet ciężko jest wyobrazić sobie znalezienie jednej osoby, posiadającej te wszystkie, wspomniane kompetencje. W praktyce zadania związane z SEO wymagają połączenia sił zarówno programistów, jak i analityków oraz twórców treści.

+ 0

Zadowolonych Klientów

+ 0

Wykonanych raportów

+ 0

Wykonanych linków

Stawiamy przede wszystkim na pracę zespołową. Tworzymy zespół profesjonalistów, działających w obrębie zupełnie różnych gałęzi, powiązanych z SEO. Wierzymy, iż łącząc siły ekspertów z wielu różnych branż w jak największym stopniu będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Każdy z członków naszego Teamu specjalizuje się w zupełnie innej dziedzinie, tak więc nie ma dla nas zleceń niemożliwych.

Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i programów – dających gwarancję osiągnięcia najlepszych rezultatów w pozycjonowaniu. Terminowość, elastyczność i priorytetowe podejście do każdego zlecenia to nie wszystko. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, z czujnością śledząc wszystkie zmiany zachodzące w SEO i wyszukiwarce Google. A jest ich ogrom. W dobie tak szybkiego postępu technologicznego można zapomnieć o powielaniu utartych schematów – SEO ciągle ulega zmianom – niekiedy z tygodnia na tydzień, a my bacznie się im przyglądamy i skutecznie reagujemy.

Nasz zespół tworzą specjaliści do spraw SEO oraz Contentu, a także Copywriterzy. Wybierając współpracę z nami masz pewność wyboru usługi o jak najwyższym standardzie w branży. Nie szukamy podwykonawców i nie zależymy od firm zewnętrznych – stawiamy na pewnych i zaufanych ludzi, których doświadczenie, kreatywność i determinacja pomogą Ci rozwinąć biznes w błyskawicznym tempie.

Nasza oferta

Zwiększanie efektywności, krok po kroku.

POJEDYNCZE USŁUGI SEO

To jednorazowe zlecenie na dowolnie wybraną usługę – a oferujemy ich naprawdę wiele! Wybierz spośród listy oferowanych produktów SEO lub zdaj się na nasz wybór! Wszystkim „niezdecydowanym” chętnie podpowiemy, która usługa przyniesie najlepsze rezultaty w przypadku ich strony internetowej!

PAKIETY SEO

To połączenia najbardziej skutecznych usług. Wysoka jakość i realny wpływ na pozycję w rankingu wyszukiwania – właśnie tym cechują się nasze pakiety! Pakiety budżetowe, jak również celowane – stworzyliśmy różnorodne kombinacje z myślą o oczekiwaniach każdego indywidualnego Klienta. Dzięki odpowiedniej konfiguracji z pewnością dopasujesz jeden z nich do swoich wymagań!

ARTYKUŁY SPONSOROWANE

To jedna z najskuteczniejszych form pozycjonowania – linki tego typu okazują się niezwykle przydatne w tym procesie. Jeżeli zatem potrzebujesz najlepszych publikacji, które jednocześnie sprowadzą na Twoją stronę ruch i link juice – Linkbrain jest właśnie dla Ciebie!

LINKOWANIE ABONAMENTOWE

To sposób na pozyskiwanie linków dla twojej strony w sposób bardzo regularny – Wybierz pakiet, ustal budżet, a następnie ciesz się nowymi linkami co miesiąc! Proponowana długość pakietu to trzy, sześć, dziewięć czy dwanaście miesięcy – czas w którym bez problemu wypozycjonujemy Twoją stronę internetową!

NAJWYŻSZE POZYCJE W GOOGLE

Scroll to Top