Cześć! Jesteśmy
Link Brain.

Jesteśmy

Kim jest idealny specjalista SEO? Nie sposób wymienić wszystkich umiejętności, jakimi taka osoba musiałaby się odznaczać. Informatyk, analityk, marketer, content manager, bloger, czy specjalista social media – wachlarz zdolności musiałby być przeogromny, tak więc nawet ciężko jest wyobrazić sobie znalezienie jednej osoby, posiadającej te wszystkie, wspomniane kompetencje! W praktyce zadania związane z SEO wymagają połączenia sił zarówno programistów, jak i analityków oraz twórców treści.

Wszystkie ręce na pokład! Właśnie dlatego stawiamy przede wszystkim na pracę zespołową! Tworzymy zespół profesjonalistów, działających w obrębie zupełnie różnych gałęzi, powiązanych z SEO. Wierzymy, iż łącząc siły ekspertów z wielu różnych branż w jak największym stopniu będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów! Każdy z członków naszego Teamu specjalizuje się w zupełnie innej dziedzinie, tak więc nie ma dla nas zleceń niemożliwych!

Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i programów – dających gwarancję osiągnięcia najlepszych rezultatów w pozycjonowaniu! Terminowość, elastyczność i priorytetowe podejście do każdego zlecenia to nie wszystko! Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, z czujnością śledząc wszystkie zmiany zachodzące w SEO i wyszukiwarce Google. A jest ich ogrom! W dobie tak szybkiego postępu technologicznego można zapomnieć o powielaniu utartych schematów! SEO ciągle ulega zmianom – niekiedy z tygodnia na tydzień, a my bacznie się im przyglądamy i skutecznie reagujemy!

Nasz zespół tworzą specjaliści do spraw SEO oraz Contentu, a także Copywriterzy. Wybierając współpracę z nami masz pewność wyboru usługi o jak najwyższym standardzie w branży. Nie szukamy podwykonawców i nie zależymy od firm zewnętrznych – stawiamy na pewnych i zaufanych ludzi, których doświadczenie, kreatywność i determinacja pomogą Ci rozwinąć biznes w błyskawicznym tempie!

Nasza Wiedza
0
przeczytanych książek dot. SEO
Nasze Doświadczenie
0
szkoleń specjalistycznych
Nasze osiągnięcia
0
lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Wykonanych raportów
0
Wykonanych linków

Co o nas mówią?